Kontakt : studio@studio-filmowe.com, tel.: 533 55 77 23
produkcja filmowa warszawa

I EDYCJA KONKURSU MAZOWIECKIEGO FUNDUSZU FILMOWEGO

I EDYCJA KONKURSU MAZOWIECKIEGO FUNDUSZU FILMOWEGO
Konkurs Mazowieckiego Funduszu Filmowego

Mazowiecki Fundusz Filmowy działający w strukturach Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki ogłasza I edycję konkursu na wspieranie produkcji filmowej, którego celem  jest wspieranie projektów filmowych realizowanych w Województwie Mazowieckim mogących przyczynić się zarówno do turystycznej i gospodarczej promocji regionu, jak i do budowania jego korzystnego wizerunku.

Wnioski na konkurs należy składać w dni powszednie (pn.-pt.) w siedzibie Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, przy ul. Elektoralnej 12, w Warszawie, w godz.10.00–15.00, pokój nr 4B.
Wnioski będą przyjmowane od dnia 29 października 2010 roku od godz. 10.00. Termin składania wniosków upływa 3 grudnia 2010 roku o godz. 16.00.

Regulamin Konkursu i formularz wniosku dostępne są na stronie internetowej Funduszu www.mff.mazovia.pl oraz w siedzibie MCKiS.

Cele i postulaty:

Preferowane będą projekty o wysokiej wartości artystycznej, zakładające wykorzystanie charakterystycznych dla Województwa obiektów i plenerów, a także takie, które przyczynią się do turystycznej i gospodarczej promocji regionu i utrwalą jego korzystny wizerunek.

źródło:

http://www.mff.mazovia.pl/


Powiązane