„Królestwo Muzyki” Disneya

„KRÓLESTWO MUZYKI” DISNEYA JUŻ W GRUDNIU !

Disney – Królestwo Muzyki
15.12.2013
godzina: 19:00
„Królestwo Muzyki” to znane i lubiane melodie z takich przebojów wytwórni Walta Disneya jak: „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Herkules” czy „Śpiąca Królewna”.

Autorem większości utworów jest Alan Menken – najbardziej utytułowany kompozytor filmowy w historii i zdobywca 8 Oscarów. Drugim „bohaterem muzycznym” koncertu jest z pewnością Piotr Czajkowski, którego balet „Śpiąca Królewna” był inspiracją dla melodii do bajki o tym samym tytule.

Podczas koncertu wystąpią też wspaniali soliści: Natalia Kukulska, Karolina Trębacz, Kuba Molenda i Łukasz Dziedzic. Wykonają duety m.in. z bajek „Pocahontas” i „Zaczarowana”.

Więcej informacji na www.MagiczneKoncerty.pl.
Rezerwacje biletów online: serwis biletowy Trinity

POZOSTAŁ MNIEJ NIŻ MIESIĄC DO WIDOWISKA „PLANETY” !

Planety – Widowisko Filmowe
25.10.2013
godzina: 19:30
Muzyczna podróż ku kresom wszechświata przy dźwiękach suity „Planety” Gustawa Holsta. Koncert rozpocznie słynny motyw z „Tako rzecze Zaratustra” R. Straussa, dziś znany powszechnie z filmu „2001: Odyseja Kosmiczna”.

Widowisko w wykonaniu ponad 100 artystów Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus oraz Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej będzie ilustrowane multimedialnym pokazem animacji i fotografii kosmosu na ekranie kinowym. Narrację w trakcie koncertu poprowadzą znani popularyzatorzy astronomii z Torunia: Jerzy Rafalski i Piotr Majewski.

Sponsorem koncertu jest Toshiba.
Partnerem wydarzenia są Polskie Linie Lotnicze LOT.

Więcej

Więcej informacji na www.MocKlasyki.pl. i www.MagiczneKoncerty.pl
Rezerwacje biletów online: serwis biletowy Trinity
Zapraszamy także na profil facebookowy koncertów

KRÓLESTWO MUZYKI" DISNEYA

koncert filmy o kosmosie