Kontakt : studio@studio-filmowe.com, tel.: 533 55 77 23
produkcja filmowa warszawa

29. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!

29. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!
4-11 grudnia 2011 / Poznań / www.alekino.com

festiwal filmowy ale kino logo

KONFERENCJA PRASOWA
5 grudnia, godz. 11.00 Multikino 51

Szanowni Państwo,
organizatorzy 29. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! z wielką przyjemnością pragną zaprosić Państwa na konferencję prasową.

Spotkanie odbędzie się w Biurze Festiwalowym, w Multikinie 51 (ul. Królowej Jadwigi 51, I piętro), w poniedziałek, 5 grudnia, o godzinie 11.00. Gośćmi konferencji będą: Bruce Webb, Maria Berglyd oraz Marieke Seebregts.

Bruce Webb, przewodniczący jury międzynarodowego filmów aktorskich. Wielokrotnie nagradzany reżyser i producent filmowy. W roku 2010 otrzymał Variety Critics Choice Award na MFF w Karlowych Warach za swój debiut reżysersko-producencki „To co najważniejsze”. Może się poszczycić m.in. udziałem w pokazach konkursowych w Rzymie, Sewilli i Chicago, a także nagrodami za Najlepszy Film Długometrażowy na festiwalach w Monte Carlo, Durango, Nashville czy Waszyngtonie oraz trzema nagrodami na festiwalu „Ale Kino!”. W dalszym ciągu zajmuje się pisaniem, montowaniem i realizacją różnorodnych form filmowych – od filmów promocyjnych, poprzez dramaty i komedie w BBC i Channel 4, po programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży.

Maria Berglyd, młoda aktorka, odtwórczyni głównej roli w filmie „Absolutnie prawdziwa miłość”, który wyświetlany będzie kilkakrotnie podczas trwania Festiwalu.

Trzecim gościem będzie Marieke Seebregts z Holandii, producentka filmu „Magicy”, pasjonującej opowieści o marzeniach i magii.

Po konferencji, o godz. 12:00, odbędzie się oficjalne rozpoczęcie 29. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!, na które oczywiście zapraszamy.

Powiązane